russian lang

חוק יחסי-ממון בין בני-זוג , התשל``ג (1973)
חוק בית המשפט לעניני משפחה, התשנ``ה (1995)
חוק להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה (הוראת שעה), תשע``ה-2014*
חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תשכ``ב-1962 [תיקון אחרון 12/5/96]
חוק לתיקון דיני המשפחה (מזונות), התשי``ט – 1959
תקנות בתי המשפט (גישור), התשנ``ג - 1993
תקנות הדיון בבתי-הדין הרבניים
תקנות סדר הדין האזרחי, התשמ``ד
  [לעמוד הראשי]

כשמתחתנים, יש הרבה אינטרסים משותפים. בני הזוג, אחרי שהחליטו שהם מעונינים להקים משפחה, עושים הכל, כדי שהקשר ביניהם יצליח. ומהו הסוד להצלחה? שיתוף פעולה כמובן. בני הזוג משתפים פעולה בתכנון החתונה, בוחרים גן אירועים ביחד, בוחרים אילו מנות יוגשו לאורחים, ואפילו יושבים עם התקליטן ובוחרים שירים שאוהבים. לאחר מכן, בני הזוג בדרך כלל עושים מאמץ גדול כדי לרכוש דירה ולהכין בית חם ונעים להם, וכמובן לילדים שבדרך. בכל הנושאים האלו בני הזוג בדרך כלל מתייעצים אחד עם השני, חושבים ביחד, פונים לקרובי משפחה על מנת לקבל סיוע וכן הלאה. שיתוף פעולה זה והאמון ההדדי, מקדם את בני הזוג בחיים, תורם לאיכות החיים שלהם, לרווחתם הכלכלית ולאושרם.

אבל מה קורה כשנפרדים? מה קורה כשמתגרשים? כשבודקים מה קורה בזמן הפרידה מגלים, שכמו בחתונה, גם בזמן הפרידה יש הרבה אינטרסים משותפים.

ומהם אותם אינטרסים משותפים? הילדים כמובן, דירה ורכוש שיש בדרך כלל, מקורות הכנסה שבני הזוג סומכים עליהם וכן הלאה. אבל כשנפרדים קשה לשתף פעולה ולמה? כי יש בעיה גדולה - אין אמון בין הצדדים. במקום האמון יש חשדות, כעס, קנאה, נקמנות, שקרים ועוד הרבה מטענים רגשיים שלא מאפשרים לבני הזוג לפתור את משבר הפרידה בדרך הגיונית ופרקטית. כתוצאה מכך, בני הזוג, כל אחד בנפרד, פונים לעורך דין, עורך הדין פונה לבית המשפט, כדור שלג מתחיל להתגלגל. רואים את ההתחלה ולא רואים את הסוף. נכנסים להליך משפטי מאוד יקר אשר נמשך שנים ומותיר את בני הזוג שבורים נפשית ומרוששים. ולא רק בני הזוג ניזוקים, גם לילדים נגרם נזק רב מאוד, חרדות, בעיות בשינה ובלימודים וכו`.

אבל קיימת אלטרנטיבה. קיימת דרך אחרת. קוראים לזה ``גישור``. אם כבר החלטתם שאתם נפרדים או מתגרשים, אם אתם מבינים שאין טעם בחיים משותפים אז אתם יכולים לחסוך מעצמכם ומהמשפחה פרידה יקרה והרסנית.

ב``פתרון אלגנטי`` אנחנו מתמחים בתחום הזה בלבד: ``גישור`` בין בני זוג. אצלנו בני הזוג יושבים ביחד עם מגשר מקצועי ומדברים. המומחיות של המגשר היא להכניס את בני הזוג למשא ומתן ענייני שנוגע לכל הנושאים שקשורים בגירושין. המגשר מעלה את הנושאים, שהם מאוד רגישים, בזה אחר זה, כגון עניין המזונות (נושא רגיש ביותר) עניין חלוקת הרכוש, עניין הסדרי הראיה וכן הלאה. המגשר אינו קובע את הפתרון לבני הזוג, הוא לא שופט. ולמה? כי אנו יודעים שרק לבני הזוג יש את המידע המדויק לגבי מהי רמת החיים שהם התרגלו אליה, כמה הם מרוויחים, כמה הם רוצים להעניק לילדים וכן הלאה. המגשר מצדו שומר על אווירה של דיאלוג ומספק לבני הזוג את כל המידע המשפטי הרלוונטי. המגשר גם עושה עם בני הזוג חשבון ותכנון כלכלי לגבי העתיד. ביחד בוחנים את האמצעים הכלכלים הקיימים וביחד מחפשים פתרונות שיאפשרו לשני בני הזוג להמשיך לחיות בכבוד ובביטחון כלכלי. המגשר עוזר לבני הזוג לחזור ולהשתמש בכשרון שלהם לשתף פעולה. הרי מדובר באנשים ששיתפו פעולה במשך שנים ובהצלחה.

כתוצאה מגישור טוב, הרבה פעמים, הבעיות הרגשיות, כגון כעס, קנאה, נקמנות וכן הלאה פוחתות בהרבה ואפילו נעלמות. ברגע שנפתרות הבעיות הפרקטיות והכלכליות שמדאיגות מאוד את בני הזוג, הולכות ונעלמות גם הבעיות האחרות במהירות. אמנם האהבה אולי לא חוזרת, אבל האמון חוזר, הכבוד ההדדי חוזר, הדאגה המשותפת לילדים תופסת מקום מרכזי.

כתוצאה מגישור מוצלח, רמת החיים משתפרת, איכות החיים משתפרת, הילדים סובלים פחות, קרובי משפחה ממשיכים להיות חברים, והכי חשוב, בני הזוג חוזרים לשתף פעולה אחד עם השני. אז לפני שאתם ממהרים להשתמש בהליך המשפטי, או אפילו אם כבר התחלתם בו, אף פעם לא מאוחר לבוא ולנסות את הליך הגישור.

ואתם בהחלט מוזמנים לפגישת היכרות חינם ב``פתרון אלגנטי`` ללא שום התחייבות.

המגשרים ב``פתרון אלגנטי`` כולם בעלי השכלה גבוהה, ידע רחב בתחום המשפחה והמשפט וניסיון רב בגישור בין בני זוג. המגשר ב``פתרון אלגנטי`` עוזר לבני הזוג לפתור את כל הבעיות הקשורות בגירושין ויחד אתם מנסח את ההבנות בכתב. לאחר מכן המחלקה המשפטית של ``פתרון אלגנטי``, שמתמחה בלעדית בדיני משפחה, כותבת הסכם גירושין ומגישה אותו לבית המשפט או לבית הדין המתאים. ב``פתרון אלגנטי`` גם מלווים את בני הזוג בכל השלבים המשפטים השונים שלאחר מכן, עד לגט. הכל חלק מהשירות.

העלות של השירות לבני זוג יהודים היא 1199$ לא כולל מע``מ.
העלות של השירות לבני זוג שרק אחד מהם יהודי או שניהם אינם יהודים היא 1999$ לא כולל מע``מ.

מחיר זה כולל ישיבות גישור ללא הגבלת זמן, הגעה להסכם, הגשת ההסכם לבית משפט או לבית הדין, ליווי מלא שכולל פתרון בעיות בין בני הזוג במהלך הדיונים בבית המשפט וכן הלאה. הכל, עד לשלב הגט.

אז בני זוג יקרים, הזמינו אחד את השני לעיין בדפי מידע אילו. ושוב, אתם מוזמנים לפגישת היכרות עם אחד המגשרים ללא התחייבות כספית לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית. זכרו, בהליך של גישור אין מה להפסיד, יש רק מה להרוויח. אפשר להיפרד ולהרוס אחד לשני את החיים ואפשר להיפרד ולהישאר אנשים.

שלכם, במסירות,

``פתרון אלגנטי``

בשאלות דחופות לפנות לטלפון 064/499399
עשר עצות לאישה המתגרשת

עשר עצות לגבר המתגרש

מזונות ילדים, כמה משלמים?

מזונות אישה, כמה משלמים ועד מתי?

מי מקבל את הדירה?

מהו מירוץ הסמכויות?

מה ההסכם שנעשה עם המגשר או המגשרת?

משמורת הילדים וטובת הילד:

בני זוג יקרים

אתם לא לבד! כל זוג שלישי בישראל מתגרש!

מה זה גישור?

למה לא כדאי להיעזר בעורכי דין?

contact