אם אתה או את פה, סימן שעניין הפרידה עומד על הפרק.

בדיוק בשביל זה קיים הליך של גישור בגירושין, כדי לטפל בפרידה באופן ענייני.

מתי צריך להתחיל הליך גישור?

התשובה הפשוטה – הכי מהר שאפשר!

חשוב לגשת להליך גישור ולטפל בענייני הפרידה, לפני שהדברים מתפוצצים.

אם הדברים מתפוצצים, גם אז אפשר להתחיל גישור לצורך גירושין, אבל נזקי הפיצוץ הופכים את הדברים ליותר מסובכים.

בכל מקרה, גם אז גישור הוא הפתרון הנכון וההכרחי להתמודדות עם פרידה, מאחר והתנהלות בבית משפט מובילה לפיצוצים נוספים שבסוף הורסים הכל. תאמינו לי, אתם לא רוצים להגיע לשם.

אל תחכו לפיצוץ , צרו קשר עוד היום

או שאפשר פשוט להתקשר

נעים מאוד, חיים פאשי לוין

חיים פאשי לוין

למה להגיע דווקא אליי?

אני מגשר בעל ניסיון רב ועשיר. עבדתי עם זוגות שהגיעו אליי בכל מיני שלבים. חלקם לפני שהגיע הפיצוץ והם עדיין גרים יחד ואפילו ישנים באותה מיטה, חלקם לאחר שהגיע הפיצוץ והם כבר לא מסוגלים לראות אחד את השני. חלק מהמתגשרים הגיעו אליי כשבני הזוג כבר הספיקו לעבור כמה קרבות בבית המשפט והוציאו כספים רבים. היה צורך לטפל בפציעות לפני שהתחלנו לדבר על שלום. בכל מקרה, תודות לניסיון שלי, אני יודע שאין מצב שאי אפשר לצאת ממנו, הכל שאלה של רצון, השקעה ואכפתיות. תמיד אפשר להצליח בגישור, ובדיוק בשביל זה אני פה.

איך אני יודע שגישור זה הדבר הנכון?

אם אתם כבני זוג, לא מצליחים להגיע להסכם בכוחות עצמכם, זו לא אשמתכם. רוב הזוגות לא מצליחים להגיע להסכם בכוחות עצמם, מכיוון שלכל אחד מהם יש אינטרס שונה לחלוטין, בין אם בעניין הכסף, הרכוש או הילדים וכן הלאה. בדיוק כאן נכנס לפעולה הליך הגישור. בגישור אנו יוצאים מנקודת הנחה שכל אחד רוצה משהו אחר, אבל בסופו של יום יש הרבה אינטרסים משותפים שבני הזוג לא רואים. בהתבסס עליהם, אפשר להגיע להסכם ששני בני הזוג יכולים לחיות איתו.

איך אני יודע או יודעת שהגעתי להסכם טוב?

אין דבר כזה הסכם “טוב”. בכל הסכם צריך לקבל דברים שלא אוהבים, לוותר וכן הלאה. אבל, אם הוויתורים נעשים על ידי שני הצדדים, וכל אחד מקריב משהו, בסופו של דבר מדובר בהסכם מאוזן ושני הצדדים יכולים לחיות איתו בשקט.

למה לפנות אליך כמגשר ולא למגשר אחר?

אני מגשר עם המון ניסיון. עבדתי עם הרבה זוגות מכל רובדי החיים, עשירים, עניים, עם הרבה ילדים או מעט, צעירים, מבוגרים וכן הלאה. הניסיון צברתי הוא דבר שלא לומדים באוניברסיטה, אבל מסתבר שזה אחד הדברים הכי חשובים בגישור בפרט ובחיים בכלל. מכל זוג שהצלחתי להביא להסכם, למדתי משהו. כל זוג הביא עימו עוד רעיונות ועוד דרכים לפתור דברים. כך שכיום, יש לי ארסנל עצום של רעיונות ופתרונות להציע לבני זוג, רעיונות לפתרון שהם אפילו לא מעלים על הדעת.

האם כמגשר אתה יודע להזדהות עם הקשיים שלנו?

אחד הכלים החשובים שיש לי כמגשר הוא שפעם התגרשתי בעצמי. חוויתי את הטראומה הזו שנקראת גירושין. אותו ניסיון הוביל אותי בהמשך ללמוד משפטים באוניברסיטת תל אביב, ללמוד גישור, ולבחור לעסוק בגישור כדרך חיים.

נגן וידאו

האם כמגשר יש לך אג’נדה ברורה שמנחה אותך בגישורים?

התשובה היא כן! אני בעד שוויון בין בני הזוג ככל שהדבר נוגע לעניין הילדים. אני לא מקבל טענות של בני זוג שטוענים שאחד מהם אוהב את הילדים יותר מבן הזוג השני. אני תמיד יוצא מנקודת הנחה ששני ההורים אוהבים את הילדים באותה מידה, והילדים חשובים להם באותה מידה. לא משנה אם שניהם שוהים עם הילדים באותו היקף של שעות או דקות, אלא העיקרון הוא איכות הקשר.

אל תחכו לפיצוץ , צרו קשר עוד היום​

או שאפשר פשוט להתקשר

איך ניתן לדעת מה היא האג’נדה שלך לפני שנכנסים להליך הגישור?

אתם מוזמנים לקנות את הספר שלי שבו כתבתי רבות אודות הדרך שבה מתנהלים גישורים. כמו כן שם תוכלו להבין כיצד אני רואה את הדברים כמגשר. כאשר תמיד הרציונל הוא לתת לשני בני הזוג מקום שווה להביע את הרצון שלהם, ולגבש את ההסכם מנקודת המבט של שניהם, תוך כדי כך שאני לא מאפשר לאחד מבני הזוג להשתלט על הגישור ולהפוך אותו ל”תכתיב” מטעמו. במילים אחרות, לצד הגישה השוויונית, תמיד אפעל להגן על הצד החלש בגישור שמתקשה יותר בהליך המשא ומתן, ואנסה למתן את הצד החזק, שנוטה להשתלט על המשא ומתן.

האם אפשר לשוחח עמך בטלפון ולשאול אותך שאלות באופן ישיר?

התשובה היא – כן! אתם מוזמנים ליצור עמי קשר בכל דרך שתהיה נוחה לכם, בטלפון, במייל, בוואטצאפ. תמיד אענה על כל שאלה בסבלנות ואסביר את הדברים בצורה נינוחה וברורה.

אם רוצים עוד מידע, מה עושים?

אתם מוזמנים לפגישת היכרות ללא תשלום או התחייבות. מטרת הפגישה היא שתוכלו לשאול כל שאלה שאתם רוצים, כמו גם לקבל הסברים יותר נרחבים כיצד הגישור מתנהל, מה מצופה מכל צד, מה תפקידו של המגשר, וכן הלאה.

פרטי הקשר מפורטים כאן למטה. ניתן לפנות אליי בכל דרך ואחזור אליכם תוך זמן קצר ונתאם מיד פגישת היכרות. אם תחפצו בכך, תזכו לקבל כתובת לטיפול בעניינים הבוערים של הפרידה, ולהתחיל בתהליך שיוביל להצלחת הגישור והגעה להסכם.

אל תחכו לפיצוץ , צרו קשר עוד היום​

או שאפשר פשוט להתקשר

האם יש סכנה בהליך הגישור?

אין שום סכנה בהליך הגישור שכן הוא הליך חסוי על פי חוק. לפני שנתחיל בגישור תתבקשו לחתום על מסמך לפי תקנות הגישור, המבהיר שאתם מבינים שהליך הגישור הוא חסוי וסודי.

כלומר, אם הגישור נכשל [וזה נדיר אצלי], לא נגרם כל נזק שכן הכל נשאר על שולחן הגישור, ואתם עדיין יכולים לרוץ לבית המשפט ולתבוע כאוות נפשכם.

אם אני רוצה להתחיל גישור באופן מידי, מה עליי לעשות?

פרטי הקשר מפורטים כאן למטה. ניתן לפנות אליי בכל דרך ואחזור אליכם תוך זמן קצר ונתאם מיד פגישת היכרות. אם תחפצו בכך, תזכו לקבל כתובת לטיפול בעניינים הבוערים של הפרידה, ולהתחיל בתהליך שיוביל להצלחת הגישור והגעה להסכם.

תודה רבה !

הנה הקובץ PDF עם תמלול של גישור ⇓